Kövesse Facebook oldalunkat!

Az elmúlt évek itthoni és külföldi teltházas koncertjei után idén először önálló nagyszabású látványos koncertshowjára készül Radics Gigi november 10-én 19:00 órakor a PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNÁBAN.

Hirdetés (x)

Radics Gigi még Quincy Jonest is elvarázsolta

Nem tudunk nem elfogultan nyilatkozni róla, hisz különleges, tiszta hangja, kisugárzása nemcsak az itthoni és külföldi rajongóit, de még a világhírű Quincy Jonest is elvarázsolta.

„Radics Gigi a világ 5 legjobb énekesnője közé tartozik!”

– nyilatkozta Quincy Jones őszintén!

Túl az arany és platina lemezen

Gigi, fiatal kora ellenére, már sokszoros arany és platinalemezes előadó, valamint számos díj és elismerés tulajdonosa, 2018-ban ismét, a magyar X-faktor egyetlen női mentora!

A koncertshown élvezhetjük először Gigi vadonatúj dalait, a régi jól ismert dallamok pedig új köntösben, új hangszerelésben kúsznak be a produkcióba. Grandiózus, egyedi vizául és fénytechnika jelenik meg a színpadon, melyek képesek pompásan beleolvadni, ráhangolódni a koncert látvány világára. A nagyszabású show rendezője a méltán híres Bőhm György lesz, akinek nevéhez számos szuperprodukció fűződik. A show látványtervezője  „MADÁR” aki a mindenkori Ákos produkciók és számos hazai sikeres musical vizuál és fény kreátora.

Gigi páratlan, egyedi készítésű ruhái is pontosan illenek majd az est igényes, bulis hangulatához, kiemelve a sztár szépségét, fiatalságát és egyedi stílusát.

A koncerten meglepetésvendégek lesznek, továbbá profi zenekar és nemzetközi szintű tánckar színesíti a show-t. Betekintést nyerhetünk Gigi amerikai tartózkodása alatt gyűjtött tapasztalataiba, munkáiba.

Koncert a Show-ban vagy Show a Koncertben? Döntse el ÖN!

Aki szeretne jegyet vásárolni a Koncertshowra az kattintson ide

Hirdetés (x)