Kövesse Facebook oldalunkat!

Már jegyezhető a MÁP PLUSZ (magyar állampapír plusz), egy új lakossági állampapír amely 5 éves futamideje alatt folyamatosan emelkedő magas hozamot kínál. Ez az új adómentes megtakarítási lehetőség átlátható és könnyen elérhető az érdeklődők számára.

Hirdetés (x)

A Fundamenta felkészült

Tátrai Bernadett, a Fundamenta Lakáskassza Zrt. elnök-vezérigazgatója elmondta, hogy a máp plusz értékesítésébe a társaság az országos lefedettségű, 2000 emberből álló személyi bankár hálózata segítségével kapcsolódik be.

A hálózatban dolgozó szakemberek a magyar államkincstár termékeinek értékesítéséből külön vizsgát tettek és a Magyar Nemzeti Bank engedélyével is rendelkeznek. 

A személyi bankár hálózat résztvevői városon és vidéken egyaránt az ügyfelek otthonába viszik el az új állampapírról szóló információkat. – tette hozzá Tátrai Bernadett.

Tátrai Bernadett | Fotó: Kocsis Ferenc Árpád – bmag.hu

Fundamenta ügyfél? Akkor nem kell számlavezetési díjat fizetnie

Tátrai Bernadett kérdésre válaszolva elmondta, mivel a Magyar Államkincstárnál (MÁK) nem kell számlavezetési díjat fizetni, a Fundamenta pedig a MÁK értékpapírszámláját közvetíti az ügyfelek számára, ezért a Fundamenta ügyfeleinek sem kell számlavezetési díjat fizetniük.

Hirdetés (x)